login: haslo: zapamietaj  

plan zajęć 
Autor Wiadomość

Post plan zajęć
Ranyy,od tego planu zalezy pol mojego zycia :P praca,noclegi,wszytsko...chce tylko wiedziec kiedy ten plan sie wreszcie pojawi ???
Czy jest tu ktos,kto ma cos wspolnego z jego tworzeniem???? :shock:

POza tym -POSZUKUJE OSOBY KTORA JEZDZI DO SZKOLY AUTKIEM PRZEZ (albo obok chociaz..) WIELUNIA w łodzkiem.. :)

Ostatnio edytowany przez martusiek, Śr wrz 20, 2006 11:55 am, edytowano w sumie 1 raz

Śr wrz 20, 2006 10:39 am

Hej ja jestem z okolic Wielunia -teraz 2 rok FIB pozdrowienia

Śr wrz 20, 2006 10:45 am
Moderatorzy
Moderatorzy

plan będzie w czwartek 21.09 bądź piątek 22.09 w extranecie - taką informację dostałam w dziekanacie :)

Śr wrz 20, 2006 12:31 pm

No prosze..plan sie o dziwo pojawila ALE JAKI!!!! :evil: TO JA JUZ WOLAŁAM GO NIE ZNAC :(
Ciekawe jakim cudem czlowiek ma dojechac 150 km na 9.00 na cwiczenia ,albo jak ma wrocic (czym??!!) po zajeciach ,ktore trwaja do ...21.. :shock: :evil:
Wychodzi na to,ze trzeba juz przyjezdzac w piatki a wracac chyba w poniedzialki...to jest STUDIWANIE ZAOCZNE??!!-ja dziekuje.. :? :(

Śr wrz 20, 2006 3:25 pm
Moderatorzy
Moderatorzy

No prosze..plan sie o dziwo pojawila ALE JAKI!!!! :evil: TO JA JUZ WOLAŁAM GO NIE ZNAC :(
Ciekawe jakim cudem czlowiek ma dojechac 150 km na 9.00 na cwiczenia ,albo jak ma wrocic (czym??!!) po zajeciach ,ktore trwaja do ...21.. :shock: :evil:
Wychodzi na to,ze trzeba juz przyjezdzac w piatki a wracac chyba w poniedzialki...to jest STUDIWANIE ZAOCZNE??!!-ja dziekuje.. :? :(

nie wiem czym się tak denerwujesz... II rok zaoczny FiBu zaczyna już o 8 godzinie, a kończy prawie zawsze o 21:15, a również mam do pokonania ponad 100 km do Wrocławia,
rozpoczynanie zajęć o godzinie 9:00 to luksus

Śr wrz 20, 2006 7:08 pm

No,ale nie licytujmy sie kto ma gorzej..bo czy to osma,czy dziewiata -i tak nie mam jak dotrzec do szkoły :( Ja wiem,ze nie mozna wszytskim dogodzic i ze ukladanie planu jest strasznie trudne i nudne,ale wydaje mi sie,ze najlepszym rozwiazaniem byloby,gdyby sobotnie zajecia rozpoczynały sie we wszystkich grupach wykładami...wtedy mozna byloby sie spozniac do woli..nawet o tą godzine..a Cwiczenia? ech..dwa razy nie przyjdziesz i juz jestes nie dopuszczona do egzaminu :x Ble..coraz bardziej nie lubie tej szkoły :(

Cz wrz 21, 2006 7:06 am

nie wiem czemu martusik tak placzesz.. ja jestem na dziennych wiec nie mam az takiego problemu ale z tego co sie orientuje to wszystko jest do wykonania.. z powrotem to problemu nie masz bo o 22:25 jest autobus do wielunia, na miejscu jest ok 1 w nocy.. samam kilka razy wracalam nim do domu.. a jesli chodzi o dojazd rano to wystarczy wczesnij wstac i tez dojedziesz.. przeciez zaczynajac studia chyba liczylas sie z tym, ze plan nie bedzie ukladany pod Twoje zamowienie..

Cz wrz 21, 2006 8:48 am

CO DO POWROTU TO PRZYZNAJE RACJE,autobus rzeczywiscie jest.. ale co do przyjazdu to nie wiem o ktorej miałabym wstac ?? wstaje o 4.40,wyjezdzam PIERWSZYM mozliwym autobusem o 6.00 ktory jest koło korony o 8.50. czekam tam na autobus jadący na most grunwaldzki..czyli oczekiwanie -10 minut i dojazd na most-10 minut,potem oczekiwanie na autobus 149 lub 139 -kolejne 10 minut i dojazd do szkoly -15 minut.potem dojscie do szkoly,zostawienie rzeczy w szatni -5 minut (biegiem..) co w sumie daje..50 minut (a w praktyce wychodzi zawsze jakies 65 :? ) i takim oto sposobem jestem w szkole o 10.00.. WCZESNIEJ NAPRAWDE SIE NIE DA -tylko jak to wytlumaczyc panu doktorowi,ktory prowadzi cwiczenia? :(

No ja tu innego wyjscia nie widze :(

ps.wie ktos może kiedy bedzie jakies info o przyznanych stypendiach naukowych? i jaki byl w tym roku ten dolny próg ?

Cz wrz 21, 2006 9:39 am

Mogłabyś mi napisać jak to wygląda mniej więcej na dziennych? I czy rzeczywiście jest jakiś dzień wolny? Bo tak słyszłam :roll:

Cz wrz 21, 2006 9:50 am

jesli chodzi o nas dziennych.. to w poprzednim roku I i II ciag mialy zarowno w pierwszym jak i w drugim semestrze piatki wolne.. ciag III niestety takiego przywileju nie mial, ale zaczynali zazwyczaj pozniej i o ile dobrze pamietam w srody mieli chyba finanse na ktore malo kto uczeszczal tak wiec prawie jak wolne.. :D

~martusik
to dlaczego Ty kolo korony wysiadasz? przeciez on na dworzec jedzie
(chyba ze cos sie z nim pozmienialo, a w takim wypadku zwracam honor) :)

So wrz 23, 2006 11:08 am

No tak,jedzie na dworzec,ale to juz 15 minut wiecej drogi,potem 12 minut zeby dojsc na przystanek,10-15 minut oczekiwania na bus,potem 15 minut jazdy -wysiadka na wagonowej,skad kolejne 12 minut drogi do szkoły..i to wychodzi jeszcze dluzej niz jak wysiadam koło korony :? Jednym słowem `ni w te ni we wte` :? tak czy owak jestem w szkole o /po 10 ..

So wrz 23, 2006 11:53 am

czyli dla dziennych pierwszego roku plan tez juz jest????????

So wrz 23, 2006 2:06 pm

ja pisalam jak to bylo z planem w poprzednim roku.. na ten rok chyba nie ma jeszcze.. przynajmniej dla dziennych.. bo z tego co sie orientuje to zaoczni juz maja..

~martusiek
mnie sie wydaje ze gdybys dojechala do dworca byloby szybciej przynajmniej czas oczekiwania bylby krotszy bo przeciez z dworcowej jedzie nie tylko 406 i 409 (trzeba dojsc z wagonowej) ale jakies 3 min dalej z eureki jedzie 139 i 149.. ale Ty zapewne masz juz wszystkie trasy wyprobowane i wesz jak dojechac najszybciej.. tak wiec juz nic sie nie odzywam.. :) a plan jest taki jaki jest i trzeba sie przystosowac..

So wrz 23, 2006 2:20 pm