login: haslo: zapamietaj  

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ 1 post ] 
Extranet 
Autor Wiadomość
Moderatorzy
Moderatorzy

Post Extranet
Zaoczniacy pewnie juz wiedza jak sie logowac do extranetu, natomiast dzienni chyba nie bardzo - sama odkrylam to przypadkiem. Zwlaszcza, ze dzisiaj na szkoleniu radosnie nas poinformowano, ze do extranetu zalogowac sie bedziemy mogli dopiero po 29 wrzesnia, kiedy to otrzymamy nasze legitymacje, a tam zapisany mamy nr albumu.

Ale do rzeczy.

Kazdy z nas, kto otrzymal list, a w nim blankiet z wypisana kwota, ktora nalezy uiscic za miesiac pazdziernik (badz tez za caly semestr lub rok), ma na tym blankiecie podany rowniez swoj numer albumu, to znaczy:

Zalozmy, ze nazywam sie Genowefa Kwiatkowska
To na blankiecie w polu imie i nazwisko wpisane mam:

Genowefa Kwiatkowska XB56789

I teraz wytlumaczenie tego "kodu":
XB - jakis tam skrot, ktorym sie nie nalezy interesowac :-P
56789 - moj nr albumu.

Teraz zeby zalogowac sie do extranetu w polu login wpisuje:
ch56789, a jako haslo podaje swoj nr pesel (haslo po zalogowaniu sie mozna zmienic na dowolne), gdzie ch to oznaczenie, ze jestem studentem WSB Chorzow studiow licencjackich (nie ma znaczenia, czy tryb dzienny, wieczorowy czy zaoczny), a cyfry 56789 to moj nr albumu.

Jezeli mimo tego wyjasnienia nie mozesz sie zalogowac, to nie jestem w stanie pomoc, bo jestem tylko studentka, ktora wszystko sama testuje i sprawdza, mimo ze wszyscy naokolo mowia, ze sie nie da :)

Cz wrz 15, 2005 11:50 am
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ 1 post ]